O nas

Nasza firma zajmuje się profesjonalną organizacją oraz obsługą przyjęć dla najmłodszych. Oferujemy Państwu wykwalifikowaną kadrę animatorów oraz opiekunów, którzy zadbają o świetną zabawę i uśmiech waszych dzieci. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoli nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Dla kogo?

Swoją ofertę kierujemy do rodziców szukających pomysłów na oryginalne przyjęcie urodzinowe dla swoich dzieci. Różnorodność naszej oferty oraz duże zaplecze atrakcji i pomysłów pozwoli nam przygotować takie przyjęcie, o jakim tylko marzy Wasze dziecko. Z wielką przyjemnością zorganizujemy nie tylko urodziny, ale także inne imprezy okolicznościowe takie jak Dzień Dziecka, komunie, festyny, wydarzenia firmowe, oraz każdą inna okazję, którą Wasze dziecko będzie wspominać latami.

Co oferujemy?

Nasza oferta jest bardzo bogata i cięgle ją poszerzamy: zaczynając od wielu wspaniałych dmuchanych zamków, basenu z kulkami, poprzez przepyszną cukrową watę, fontannę czekoladową i popcorn a wreszcie super zabawę z animatorami: malowanie twarzy, rzeźby z balonów, pokaz baniek mydlanych czy inne gry i zabawy przygotowane przez nas. W ofercie posiadamy również wytwornicę baniek mydlanych.

Szukasz pomysłów na oryginalne przyjęcie dla swojej pociechy? U nas znajdziesz moc wrażeń i atrakcji. 
Przyjęcia urodzinowe prowadzone przez nas trwają 2 godziny !! 
Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o ilość dzieci i ilość wybranych atrakcji.
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz uwagi.

Zapraszamy do współpracy !!